Gale-Cengage Learning Erişimi

Değerli Kullanıcılarımız,

 

Gale- Cengage Learning akademisyenlerimizin ve öğrencilerimizin çalışmalarına destek sağlamak amacıyla aşağıdaki koleksiyonlarını erişime açmıştır.

 

Gale Health and Wellness – Coronavirus

Güvenilir otoriteler tarafından özenle derlenen sağlık dergileri ile Gale Health and Wellness – CoronaVirüs, binlerce tam metin süreli yayına, referans çalışmalarına ve multimedya kaynaklarına erişim sunar. Her seviyedeki araştırmacılar için ideal olan bu kapsamlı koleksiyon, mevcut hastalık ve bozukluk bilgisinden alternatif tip uygulamalarına kadar sağlıkla ilgili tüm konularda yetkili bilgiler sunmaktadır. Corona ve diğer tür virüsler hakkında kapsamlı araştıramaları inceleyebileceğiniz, her gün güncellenen bir veritabanıdır.

Erişim Adresi:https://go.gale.com/ps/dispBasicSearch.do?userGroupName=c19micro&prodId=HWRC

 

Gale In Context: Global Issues – Pandemic Preparedness Yüzbinlerce konu başlığı için birincil ve ikincil kaynakların bir arada olduğu, öğrenmeye yönelik bir veritabanıdır.

Gale In Context: Global Issues  küresel farkındalığı destekler ve öğrencilerin modern dünyanın en önemli meselelerini eleştirel olarak analiz etmelerini ve anlamalarını sağlayan küresel bir bakış açısı sunar.

Erişim Adresi:https://go.gale.com/ps/i.do?p=GIC&u=c19micro&id=GALE%7cCP3208520138&v=2.1&it=r&sid=GIC&password=open

Kullanıcı Videosu: http://support.gale.com/doc/suic-video1

 

Gale In Context: Science – Viruses

Gale In Context: Science günümüzün en önemli yüzlerce bilim konusu hakkında bağlamsal bilgi sağlar ve sanal bilim öğretimini destekler.

Erişim Adresi https://go.gale.com/ps/searchTopic?p=SCIC&u=c19micro&topicId=00000000MTPG&searchType=ts&sid=SCIC&password=open

Kullanıcı Videosu: http://support.gale.com/doc/suic-video1

 

Gale eBooks: Coronavirus & Global Pandemics Collection The Gale eBooks: Coronavirus & Global Pandemics Collection araştırmacıların küresel virüsleri, salgın hastalıkları, ve birçok sağlık konusunu daha iyi anlamalarına yardımcı olur.

Erişim Adresi https://go.gale.com/ps/i.do?p=GVRL&sw=w&u=c19micro2&v=2.1&subject=Corona+Virus+%26+Global+Pandemics&pg=BooksForSubject&it=static&sid=GVRL

Kullanıcı Videosu : https://support.gale.com/training/videos/gvrl

 

Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

Eski Site